تریلی کشاورزی | هامین کشت

خرید تریلی پشت تراکتوری کشاورزی

هامین کشت در زمینه خرید ادوات کشاورزی میباشد و یکی از ابزارهای لازم برای جابجایی محصولات خام صنعتی و معدنی، محصولات تولیدی، محصولات کشاورزی و… که حمل آن ها را به صورت انبوه تر فراهم می کند تریلی پشت تراکتور است. این وسیله در واقع یک وسیله نقلیه است که فاقد موتور و نیروی محرک است. در واقع این قابلیت را دارد که به پشت وسیله نقلیه موتور دار و قوی مانند تراکتور متصل شود. از آنجایی که جنس تریلی پشت تراکتور کشاورزی از آهن و فولاد است خود به تنهایی دارای وزن بالایی است و بهتر است با وسیله قوی مانند تراکتور جابجا و  حمل گردد. از خرید سمپاش های هامین کشت نیز غافل نشوید

قبل از خرید این ویدئو رو ببنید

تریلی پشت تراکتور کشاورزی هامین کشن

تریلی پشت تراکتور به تنهایی دارای وزن زیادی است و در زمانی که مملو از محصولات می شود استفاده از تراکتور قدرتمند را می طلبد. از این وسیله می توان برای جابجایی موقت و مسافت های کوتاه نیروی کار، جعبه، ادوات کشاورزی و… استفاده کرد. امروزه در ایران و کل دنیا از این وسیله نقلیه به وفور استفاده شده و می توان با یک بار بارگیری مقادیر زیادی از محصولات و ادوات مخصوص کشاورزی را جابجا نمود. این وسیله مناسب حمل گندم، ذرت، جعبه های میوه و انواع محصولات کشاورزی است که نیازمند جابجایی و حمل به مکانی دیگر است. علاوه بر محصولات کشاورزی می توان با استفاده از این وسیله مفید مواردی چون کود و محصولات این چنینی که به کشاورزی و باغداری مربوطه استرا جابجا نمود. مزیت تریلی پشت تراکتوری این است که به راحتی بعد از اتمام کار می توان آن را جدا کرد و در مواقع لزوم از آن استفاده نمود و نیازمند به خرید کامیون و وسیله بزرگ و دست و پاگیر برای این کار نیست. همین امر سبب می شود که شما هزینه کمتری پرداخت کنید. شما تنها با یک نیروی محرکه چون تراکتور میتوانید ده ها تریلی پشت تراکتور را جابجا نمایید و به راحتی نیروی محرکه ای چون تراکتور تعویض می گردد و نیازی به خرید دهها تریلی و وسیله نقلیه بزرگ و پرهزینه نیست.

تریلی پشت تراکتوری کشاورزی | هامین کشت

انواع تریلی پشت تراکتور کشاورزی

هزینه به صرفه جابجایی با تریلی پشت تراکتور

 همانطور که خوب می دانید کرایه ماشین کامیون برای جابجایی و حمل محصولات کشاورزی می تواند در پاره‌ای مواقع بسیار زیاد باشد. اگر در فصلی باشید که زمان جمع آوری محصولات باشد ممکن است حتی به راحتی بتوانید وسیله ای مناسب پیدا کنید. با توجه به حجم محصولات و هزینه جابجایی و بار زدن آن، داشتن تریلی پشت تراکتور کشاورزی می تواند هم از لحاظ هزینه به صرفه باشد و هم اینکه همیشه در دسترس شما است و در کمترین زمان می توانید از آن استفاده کنید. شما نیاز به دادن کرایه دارید و نه معطلی دسترسی به ابزار جابجایی محصولات کشاورزی ای که تولید کرده اید. از آنجایی که تریلی و پشت تراکتور کشاورزی در ابعاد و وزن های مختلف وجود دارد به خوبی نیاز شما را با توجه به شرایط فراهم می کند. همچنین بیشتر شرکت های ارائه دهنده و تولید کننده تریلی پشت تراکتور این امکان را به شما می دهند که چیزی را برای شما بسازند که مطابق با نظر شما باشد. این وسیله نقلیه غیر موتوری پرکاربرد در ابعاد مختلف و با طول و عرض های متفاوت و همچنین با تعداد محور های متعدد وجود دارد. البته انواع سبک آن می تواند پشت وسایل نقلیه دیگری که توان حمل آن را داشته باشند نیز مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از تریلی و پشت تراکتور چه مزیت هایی دارد؟

 1. بار زدن محصولات و بارگیری محصولات کشاورزی شما به راحتی در تریلی پشت تراکتور صورت می پذیرد. می توانید آن را در محل قرار داده و با تراکتور به کارهای دیگر برسید و بعد از بارگیری محصولات می توانید آن را متصل و جابجا نمایید. با این کار در زمان و نیروی شما نیز صرفه جویی خواهد شد.
 2. این محصولات با کیفیت و مقاوم است و می تواند سالهای زیاد برای شما کاربرد داشته باشد. در واقع خرید تریلی پشت تراکتور یک سرمایه گذاری بسیار عاقلانه است. هم عبور شما با سرعت و کیفیت بهتری انجام می شود و همین که یک سرمایه ارزشمند در اختیار دارید.
 3. مزیت دیگر تریلی پشت تراکتوری این است که تنها صرفاً برای محصول خاصی از کشاورزی و یا دیگر محصولات تولیدی شما نیست، شما توان حمل و جابجایی بسیاری از چیزها را با کامیون  پشت تراکتور دارید. شاید لازم باشد  تعدادی کارگر را در منطقه‌ای کوهستانی جابجا کنید تابه محلی خاص برسانید، شاید مایل باشید که ابزار آلات کشاورزی را به محل مورد نظر خود برسانید و… در واقع با خرید این وسیله تعداد بسیاری از امور جابجایی را می توانید انجام دهید. از جابجایی مواد لازم برای کشاورزی با جابجایی جعبه های میوه چیده شده به وسیله این  وسیله انجام میشود.
 4. همانطور که میدانید وسایل نقلیه مخصوصا از انواع دارای موتور هزینه های نگهداری بالایی دارند. هزینه های تعمیر و بسیاری از وسایل ماشین های موتور دار بسیار بالا است. اما از آنجایی که تریلی پشت تراکتور هزینه نگهداری و سرویس بسیار کمی دارد در زمانی اندک بهای پرداختی شما به این وسیله را مستهلک می کند.
 5. هزینه پرداختی شما برای آماده سازی و جابجایی محصولات با این وسیله نسبت به کرایه دیگر وسیله ها بسیار اندک است. در واقع شما هزینه برای این کار پرداخت نمی کنید.
 6. نکته جالب این است که تریلی پشت تراکتور در زمانی که شما انباری پر دارید و یا اینکه فضای شما اندک است، خود می تواند مانند یک انبار و محل نگهداری باشد. بسیار دیده شده است که با برداشتن چرخ این وسیله از آن به عنوان انبار کوچک و محلی برای نگهداری محصولات استفاده شده است.
 7. این وسیله حمل و نقل بدون موتور دوستدار طبیعت بوده و آلودگی ایجاد نمی کند. تنها یک وسیله نقلیه مانند تراکتور به عنوان نیروی محرکه می تواند کافی باشد.

فرم مشاوره

تریلی پشت تراکتور کشاورزی و قابلیت ها

 1. در این وسیله نقلیه به راحتی این امکان فراهم است که دیواره ها باز شود. این امر می تواند به سهولت جابجایی و دیگر کاربرد ها کمک شایانی می کند.
 2. امکان اینکه شما در قسمت فوقانی دیواره‌ها توری محافظ نصب نمایید نیز وجود دارد.
 3. بسیاری از تریلی های پشت تراکتور دارای سیستم ترمز هیدرولیک هستند
 4. شما به راحتی می توانید در مسیرهای کوهستانی و خاکی که جاده مناسبی ندارد از این وسیله استفاده کنید.
 5. نصب و راه اندازی تریلی پشت تراکتور کشاورزی به پشت تراکتور بسیار آسان است.
 6. نسبت به قابلیت ها قیمت مناسبی دارد
 7. انواع تریلی پشت تراکتور کشاورزی دارای لاستیک هایی با ابعاد مناسب و بسیار مقاوم و با کیفیت است.
 8. ست برای مواقع تاریکی و شب چراغ های خطر نیز برای آن تعبیه شده است.
قابلیت های تریلی پشت تراکتوری | هامین کشت

تریلی پشت تراکتور کشاورزی دوچرخ

 از آنجایی که با توجه به نیاز شما این وسیله با تعداد چرخ و محور های متفاوت تولید می گردد شما می توانید با توجه به نیاز خود گزینه مناسب را انتخاب کنید. تریلی دوچرخه پشت تراکتور از لحاظ حمل و نقل و نگهداری بسیار سبک و راحت است. این وسیله هم قیمت مناسبی دارد و اینکه بین کشاورزان بسیار محبوب و کاربردی است. همیشه این نوع از تریلی پشت تراکتور خریداران بسیاری را نیز دارد.

تریلی پشت تراکتور  دوچرخ با دیواره بلند: بیشترین نوع از تریلی ها ظرفیت حدود سه تن دارند که بسیار کاربردی است. ابعاد استاندارد ای که برای تریلی های پشت تراکتور کشاورزی دوچرخه در نظر گرفته شده است چیزی حدود ۱۹۰ سانتیمتر در ۲۹۰ سانتی متر است همچنین دارای دیوارهای به بلندی ۶۰ سانتی متر هستند.

خرید تریلی پشت تراکتورزی یک محوره و دو لاستیک | هامین کشت

 این مدل از تریلی های پشت تراکتور به وسیله قلاب تعبیه شده به تراکتور متصل می شوند. به دلیل تقاضای بازار در بیشتر موارد بدنه تریلی با ورق های ۲ میلی متر ساخته می شود اما می‌توان با توجه به نیاز مشتری تغییراتی را نیز اعمال کرد. به عنوان مثال با توجه به نیاز شما می توان از دیواره های بلند تری استفاده نمود.

 تریلی پشت تراکتور دوچرخ با دیواره کوتاه:  این نوع از تریلی ها که برای امور معمولی و کم حجم استفاده میشود چیزی حدود سه الی سه و نیم تن میتواند ظرفیت داشته باشد. طول و عرض آن شبیه به تریلی پشت تراکتور دیوار بلند است اما تفاوت آن در این است که دیواره ها در این مدل ۴۵ سانتیمتر در نظر گرفته می شود. با توجه به نیاز مشتری می توان قطر دیواره ها را تا ۴ میل و یا بیشتر تولید نمود.در بسیاری از موارد دیده شده است که مشتریان برای بالا بردن طول عمر و مقاومت تریلی پشت تراکتور خود کف و دیواره ها را با برق های به  مراتب کلفت و ضخیم تر سفارش می دهند اما طبق نظر کارشناسی برای تریلی های سبک با این ابعاد ورقه های سبکتر توصیه میگردد.

 در این نمونه از تریلی های پشت تراکتور ظرفیت و قدرت اضافه گردیده است. این تریلی ها ظرفیتی حدود چهار و نیم تن دارند نسبت به موارد قبلی قابلیت جای دهی مواد بیشتری را دارند. لاستیک های مورد استفاده در این مدل 20-1000است و همین امر امکان این را فراهم می کند که ظرفیت آن هم افزایش پیدا کند. این مدل که به طرح میان ریز شناخته می شود  فاقد  لذا در زمینه هایی که دارای دست انداز و پستی بلندی است نسبت به انواع فنر دار قابلیت بهتری از خود نشان می دهد اما از آنجایی که در ساخت آن از فنر استفاده نشده است نرمش و انعطاف کمتری دارد و اگر بار یا اشیا حساسی را می خواهید با آن حمل کنید ممکن است به آن آسیب برسد. اگر باری دارید که ضربه و جابجایی برای آن اهمیت ندارد و از سفیدی بالایی برخوردار است، این مدل از تریلی گزینه‌ای بسیار مناسب است و اگر با ورق های ضخیم تر ساخته گردد می تواند تا مدت های طولانی نیازهای شما را برطرف کند و بدون نیاز به دیگر وسیله های حمل و نقل بار از این تریلی استفاده نمایید. 

تریلی پشت تراکتور یک محور با دوچرخه در هر سمت

 این گونه از تریلی های پشت تراکتور دارای یک محور هستند اما در هر طرف شاهد دوچرخه هستیم که در مجموع چهار لاستیک میشود. اینگونه از تریلی ها به راحتی می توانند چهار و نیم تن را حمل نمایند. زمانی که دو جفت لاستیک وجود دارد تریلی دارای تعادل بسیار بهتری است و اگر قصد جابجایی و حمل محصولات کشاورزی و دیگر موارد مرتبط را دارید و محل حمل و نقل گل گلی و قابلیت فرو رفتن داشته باشد، این تریلی گزینه‌ای بسیار مناسب است زیرا به راحتی در گل فرو نخواهد رفت. البته باید به این نکته اشاره کرد که افزایش تعداد چرخ می تواند سبب افزایش قیمت آن شود اما از آنجایی که دارای قابلیت ها و مزیت های بیشتری است می تواند این افزایش قیمت ارزشمند باشد.

خرید تریلی پشت تراکتورزی یک محوره | هامین کشت

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید