بیل تراکتور | هامین کشت

خرید بیل تراکتور

هامین کشت در زمینه خرید ادوات کشاورزی میباشد و به ربان ساده تر اگر بخواهید بگوییم، تراکتور خود در واقع یک نیروی محرکه قوی و متحرک است که به تنهایی شاید کاربرد چندانی در امور مختلف و به خصوص کشاورزی ندارد. با افزودن ابزار آلات و تجهیزات جانبی میتوان کاربرد های زیادی را از این وسیله پر کاربرد گرفت. یکی از تجهیزاتی که می تواند به بهینه شدن تراکتور براب امور مختلف کمک کند بیل تراکتور است. در واقع شما با خرید و نصب بیل تراکتور می توانید آن را به دستگاهی کاملا حرفه ای و پر کاربرد تبدیل کنید که سرعت و کیفیت امور شما را به طرز غیر قابل باوری بالا ببرد. برای استفاده ار فروش ویژه در خرید تانکر های هامین کشت با ما تماس حاصل نمایید

قبل از خرید این ویدئو رو ببنید

خرید بیل جلوی تراکتور

یکی از مواردی که بسیار می تواند کاربردی باشد بیل هایی هستند که جلوی تراکتور وصل می شوند. این بیلها می توانند در امور مختلفی اعم از کشاورزی و صنعتی شما را یاری کنند. از جابجایی خاک، کود، صاف کردن مسیر، ساخت مسیر و … تا امور تخصصی تر با کمک بیل تراکتور امکان پذیر است. شما قادر خواهید بود با بیل جلو تراکتور موانع را به راحتی از مسیر کشاورزی و زمین رفع کنید و در آماده سازی بستر بسیار بهره ببرید. همچنین می تواند بیل تراکتور وسیله ای کاربردی برای جابجایی بسیاری از وسایل و تجهیزات و همچنین مواد مصرفی باشد. می توانید با جابجایی خاک و پر کردن چاله ها و فرو رفتگی ها از فضای موجود بیشترین بهره را ببرید و محیطی مناسب برای کشت محصولات خود فراهم کنید. قادر خواهید بود خاک های اضافی را به محلی مناسب انتقال دهید. کود و موارد این چنینی نیز با بیل تراکتور به راحتی می تواند در محل مورد نظر شما قرار گیرد و حمل شود و سپس در مناطق دلخواه شما پخش گردد. با نگاهی اجمالی می توان پی برد که مسیولیت های وسیعی را می توان از بیل تراکتور توقع داشت و به خوبی از انجام این وظایف نیز بر خواهد آمد.

انواع بیل جلوی تراکتور

خرید انواع بیل تراکتور

در مورد بیل های جلوی تراکتور که در بالا به آن اشاره کردیم انواع مختلفی وجود دارد که می واند بر حسب نیاز و شرایط ما از آنها استفاده کرد. انواع بیل تراکتور به صورت بیل تراکتور باغی و بیل تراکتور زراعی به دو صورت بیل جلو تراکتور 4 جک و 3 جک وجود دارد که در ادامه این مطلب به شرح مفصل تر آنها خواهیم پرداخت.بیل های لودری از موارد پر کاربرد است . این بیل های جلوی تراکتور متصل می شوند و برای انجام عملیات های خاک برداری، صاف کردن، جابجایی خاک و … مناسب هستند. این بیل ها به سهولت بر روی تراکتورهایی مثل 1500،800، 399 نصب می شوند بدون آنکه اصلا نیازی داشته باشند که شیر و پمپ برای آنها تعبیه گردد. البته این بیل ها در این شرایط با دبی هیدرولیک تراکتور کار می کنند و این مقدار خیلی زیاد نیست اما برای کارهای معمول بسیار مناسب است زیرا تجهیزات شیر و پمپ ندارد و می تواند با قیمتی کمتر کارهای معمول را به خوبی انجام داد.اگر هم تمایل به قدرت بیشتر بودید مدار هیدرولیک می تواند نصب شده و با خیال راحت از پس کارهای سنگین با سرعت بیشتر برآیید.

مشاوره

خرید بیل جلو تراکتورلودری 4 جک

 

بیل هایی که از انواع 4 جک هستند دارای قدرت و توانایی بالایی هستند.در واقع بیل 4جک دارای 4 جک هیدرولیکی هست که در دو سمت قرار دارند و می توانند به طور برابر و مساوی قدرت و فشار را در دو طرف ایجاد نماید و در هنگام باربرداری و حمل تعادل خوبی را به ارمغان بیاورد. از آنجایی که توان و قدرت بالایی دارند به خوبی در امور صنعتی و کشاورزی کاربرد دارند.

 

خرید بیل جلو تراکتورزی 4 جک | هامین کشت

خرید بیل جلو تراکتورلودری 3 جک

با خرید بیل جلو تراکتور 3 جک شما محصولی را دریافت می کنید که دارای 3 جک هیدرولیکی است. نسبت به انواع 4 جک که در بالا به آن اشاره شد قدرت و تعادل کمتری دارد اما باز هم بسیار کاربردی است و می تواند در موارد کاری سبک تر مانند مزارع کوچک با حجم کاری نه چندان زیاد و دامپروری ها بسیار مناسب باشد.

در زمان خرید بیل جلو تراکتور لودری باید به چه نکاتی نوجه کرد؟

در زمان خرید بیل تراکتور لودری باید به این نکات توجه داشت:

 1. باید به روشنی بدانید که بیل تراکتور را برای چه کاری نیاز داریم و حجم و مقدار کار چه میزان است. با خرید کاری ضعیف تر و انجام امور سنگین با آن تنها وسایل و تجهیزات شما آسیب بیشتری خواهد دید و هم بازده مناسبی نیز نخواهید داشت.
 2. جنس ییل های تراکتور از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه داشته باشید.جنس ورقه های بکار رفته در این وسیله بسیار اهمیت دارد و باید به خوبی اجزا در کنار هم فیت شده و هیچ گونه لق بودن در آن مشاهده نشود.
 3. رنگ مورد استفاده نیز مهم است. در بیشتر موارد بیل های تراکتور با رنگ اپوکسی دو جزئی رنگ می شود که در واقع این رنگها نقش محافظت کننده و ضد زنگ را نیز دارند.
 4. جنس ناخن های بیل تراکتور بسیار مهم است و باید از فولاد ضد سایش ساخته شده باشد.
 5. به این نکته توجه داشته باشید که بیلی را خریداری نمایید که مشکلی برای نصب بر روی تراکتور های مرسوم نداشته باشد. بیل هایی را انتخاب کنبد که قابلیت نصب بر روی تراکتورهایی مانند فرگوسن، رومانی و … را داشته باشند تا به خوبی نصب و کاربرد صحیح داشته باشند.
 6. قبل از خرید حتما با توجه به نوع و حجم کار و تعیین کیفیت درخواستی از مشاوره فروشندگان استفاده کنید.

قیمت بیل تراکتور لودری

عوامل مختلفی در قیمت بیل تراکتور موثر هستند. خرید تراکتور، نوع بیا تراکتور، جنس و متریال بیل، کیفیت ساخت، نوع جک مورد استفاده و … عواملی هستند که قیمت این محصول را تعیین می کنند و قیمت با توجه به نیاز شما می تواند متغیر باشد. با مشاوره صحیح می توانید به قیمت آنچه که نیاز دارید به درستی دسترسی پیدا کنید.

چه تراکتورهایی برای نصب بیل جلوتراکتور لودری مناسب هستند؟

مدل های مختلفی از انواع تراکتور هستند که توانایی تجهیز به این وسیله را دارند اما در ادامه تراکتورهایی به شما معرفی می شود که در بازار ایرانمرسوم تر و قابل دسترس تر هستند:

 1. تراکتورهای رومانی utb
 2. تراکتورهای فرگوسن 285 که دارای یکدیفرانسیل هستند
 3. تراکتورهای فرگوسن 285 مدل های دارای دو دیفرانسیل
 4. تراکتور های فرگوسن مدل mf 299
 5. تراکتور های فرگوسن مدل mf 399
 6. تراکتور های فرگوسن 475، 485، 800

نصب و فروش بیل جلو تراکتور لودری کشاورزی

بعد از خرید بیل تراکتور نصب آن می تواند به راحتی توسط کادر متخصص انجام شود اما این امر بنا بر تقاضای مشتری است و می توانید این کار را خود نیز انجام دهید. اما نصب توسط افراد غیر متخصص می تواند بر روی شرایطی که برای گارانتی و ضمانت است تاثیر گذار باشد. پس به این نکته نیز توجه کافی داشته باشید. باید بدانید که جابجایی یکبیل بر روی تراکتوری دیگر با ایجاد تغییراتی کم شدنی است و بهتر است این کار توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود تا از بروز مشکلات فنی جلوگیری به عمل آید.

فروش بیل جلو تراکتوری | هامین کشت

بیل جلو تراکتور لودری چه ویژگی هایی دارد؟

 1. بیشترین ارتفاع بارگیری آن تا 4 متر است
 2. باکت ها می تواند به راحتی و سرعت در چند دقیقه توسط یک فرد انجام شود
 3. دو تکیه گاه جهت نسیمن بیل در نظر گرفته می شود که کار با آن را ساده تر می کند.
 4. باید از ورق های آلیاژی با کیفیت ساخته شده باشد.
 5. ورق ها باید کامل فیت باشد و هیچ گونه لقی مشاهده نشود
 6. پین ها باید از فولاد ضد سایش یا فولاد برشی باشد
 7. شیاری مارپیچ شکل روی پین ها تعبیه شده است که می تواند شرایط بهتری را بای گریس کاری فراهم کند.
 8. باید از شیلنگ های با کیفیتی استفاده شود به نحوی که این شیلنگ ها بتوانند فشار 330 بار را تحمل کنند و برای این منظور شیلنگ های دو لایه الیاف فلزی بهترین گزینه است. باید شیلنگ ها به هیچ وجه نشتی نداشته باشد و توسط شرکت به بهترین نحو بست خورده باشد.
 9. باید یسل های تراکتور توسط رنگ های اپوکسی دو جزئی رنگ شده باشد که در برابر عوامل خارجی مقاوم گردند.
 10. ناخن های بیل تراکتور باید از فولاد ضد سایش باشد
خرید بیل جلو تراکتوری | هامین کشت

بیل لودری تراکتور چه اجزایی دارد؟

هر قطعه کشاورزی و متعلقات تراکتور اجزای اصلی دارد که باید به آن توجه داشت و برای حفظ سلامت آن توجه داشت تا آسیبی نبیند. در ساخت این وسیله اجزایی اصلی دیده می شود که به شرح زیر است:

 1. جک بیل جلو تراکتور
 2. لودر
 3. شاسی بیل لودری
 4. لیور بیل
 5. باکت و بازوها
 6. شیلنگ به همراه پیچ و مهره ها
 7. پمپ هیدرولیک بیل جلو تراکتور

در بعضی موارد که برخی از تراکتورها توان کافی ندارند قدرت و سرعت حرکت و عملیات کمتر است لذاا برای این منظور پمپ هیدرولیک دیگری نیز برای آن بکار می رود تا توان بالا رود و همچنی شاهد سرعت بیشتری در انجام عملیات باشیم.می توان از پمپ های 6 و 9 پیستون با توجه به نیاز شما و همچنین نوع تراکتور استفاده نمود تا این مشکل به راحتی رفع گردد.

خرید بیل لودری تراکتور | هامین کشت

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید